Lourdes Aran

Sòcia – Responsable del Departament Civil, Portuari i de Costes

Àrea Dret Civil, Mercantil i Administratiu

Llicenciada en Dret

Màster en Dret dels Negocis

laran@baa.legal

Beatriz Calatrava

Administrativa

 

Àrea Administració

                          GM Gestió Administrativa

bcalatrava@baa.legal​

Esther Castilló

Secretària

Àrea Secretària i Administració

info@baa.legal

Cristina Comes

Assessora Comptable-Fiscal

Àrea Comptable i Fiscal

Diplomada en Ciències Empresarials

Màster en Business Intelligence i Innovació Tecnològica de l’Empresa

Postgrau en Direcció Financera

ccomes@baa.legal

Cristina García

Assistent

Xavier Ferrer

Advocat

Àrea Processal, Civil i Mercantil

Llicenciat en Dret

xferrer@baa.legal

Joan Hidalgo

Soci – Responsable del Departament Laboral

Àrea Dret Laboral i Processal

Llicenciat en Dret

Professor de Dret Laboral, Seguretat Social i prevenció de Riscos Laborals a l’escola de negocis EAE Business School

jhidalgo@baa.legal

Jordi Lamas

Àrea Dret Civil i Portuari

Graduat en Dret i Administració i Direcció d’Empreses

Màster d’Accés a l’Advocacia

jlamas@baa.legal

Ester Martínez

Sòcia-Responsable del Departament d’Empreses

Àrea Comptable, Fiscal i Laboral

Diplomada en Ciències Empresarials

emartinez@baa.legal

Sònia Mas

Responsable Gestió Laboral

Àrea Dret Laboral

Llicenciada en Administració i Direcció d’Empreses

Postgrau en Gestió Laboral i de la Seguretat Social

Màster en direcció de Recursos Humans

smas@baa.legal

Alex Massaguer

Soci gerent – Responsable del Departament Fiscal

Àrea Dret Tributari i Fiscal

Llicenciat en Dret.

Màster en Tributació

Postgrau en Agència de Duanes

Professor de fiscalitat en la Cambra de Comerç de Barcelona i en l’Associació Espanyola d’Assessors Fiscals (AEDAF)

amassaguer@baa.legal

Irene Moreiro

Àrea Dret Civil, Mercantil i Laboral

Graduada en Dret i Administració i Direcció d’Empreses

Màster d’Accés a l’Advocacia

imoreiro@baa.legal

Júila Moreiro

Advocada

Àrea Dret Civil i Mercantil

Graduada en Dret i Periodisme

Màster d’Accés a l’Advocacia

imoreiro@baa.legal

Estefania Navarro

Advocada

Àrea Dret Laboral

Llicenciada en Dret.

Màster en Dret Laboral

enavarro@baa.legal

Sara Oller

Advocada

Àrea Dret Civil

Llicenciada en Dret

Màster en Mediació Civil i Mercantil

Postgrau en Compliance

soller@baa.legal

Marina Pacheco

Assessora Comptable-Fiscal

Àrea Comptable i Fiscal

Curs Tributació pràctica i comptabilitat

mpacheco@baa.legal

Isabel Perea

Assessora Comptable-Fiscal

Àrea Comptable i Fiscal

Diplomada en Ciències Empresarials

iperea@baa.legal

Amaia Pichot

Advocada – Responsable del Departament Penal

Àrea Dret Penal

Llicenciada en Dret. 

apichot@baa.legal

Eric Sánchez

Àrea Mercantil, Comptable i Fiscal

Graduat en Dret i Administració i Direcció d’Empreses

esanchez@baa.legal

Roc Santafé

Soci – Responsable Departament Comptabilitat i Administració

Àrea Comptable

Tècnic Tributari i Comptable

rocsantafe@baa.legal

Arnau Sardà

Àrea Dret Laboral i Jurídic

Graduat en Dret i Administració i Direcció d’Empreses

asarda@baa.legal

Cristina Serra

Advocada

Àrea Dret Penal i No Residents

Graduada en Dret

Màster d’Accés a l’Advocacia

cserra@baa.legal

Alex Ventura

Assessor Comptable-Fiscal

Àrea Comptable i Fiscal

Graduat en Administració i Direcció d’Empreses

Màster en Fiscal

aventura@baa.legal

Ariadna Villena

Administrativa

Àrea Laboral

GS Administració i Finances

avillena@baa.legal

Mireia Zapata

Fiscalista

Àrea Dret Tributari i Fiscal

Graduada en Dret i Administració

                                                                                                                                                                                             i Direcció d’Empreses

Màster en Fiscal

mzapata@baa.legal