EQUIP

Els nostres professionals

Lourdes Aran

Sòcia – Responsable del Departament Civil, Portuari i de Costas

Àrea Dret Civil, Mercantil i Administratiu

Llicenciada en Dret. Màster en “Dret dels negocis”

laran@baa.legal

Beatriz Calatrava

Administrativa

Àrea Administració

bcalatrava@baa.legal​

Carla Cardona

Advocada

Àrea Dret Civil i Portuari

Graduada en Dret. Màster d’accés a l’Advocacia

ccardona@baa.legal

Esther Castilló

Secretària

Àrea Secretària i Administració

info@baa.legal

Cristina Comes

Comptable

Àrea Comptabilitat

Diplomada en Ciències Empresarials

ccomes@baa.legal

Joan Hidalgo

Soci – Responsable del Departament Laboral

Àrea Dret Laboral, Dret processal

Llicenciat en Dret

Professor de dret laboral, Seguretat Social i prevenció de riscos laborals a l’escola de negocis EAE Business School

jhidalgo@baa.legal

Evelyn Lagunas

Advocada

Àrea Dret Mercantil i Portuari

Llicenciada en Dret

elagunas@baa.legal

Ester Martínez

Sòcia – Responsable del Departament d’Empreses

Àrea de Fiscalitat i Comptabilitat, Laboral

Diplomada en Ciències  Empresarials

emartinez@baa.legal

Sònia Mas

Laboralista

Àrea Dret Laboral

Llicenciada en Administració i Direcció d’Empreses. Postgrau en gestió laboral i de la seguretat social. Màster en direcció de Recursos Humans

smas@baa.legal

Alex Massaguer

Soci gerent – Responsable del Departament Fiscal

Àrea Dret Tributari i Fiscal

Llicenciat en Dret. Màster en Tributació. Postgrau en Agència de Duanes

Professor de fiscalitat en la Cambra de Comerç de Barcelona i en l’Associació Espanyola d’Assessors Fiscals (AEDAF)

amassaguer@baa.legal

Sara Oller

Advocada

Àrea de Dret Civil

Llicenciada en Dret. Màster en Mediació Civil i Mercantil. Post grau en Compliance

soller@baa.legal

Isabel Perea

Comptable

Àrea Comptable

Diplomada en Ciències Empresarials

iperea@baa.legal

Amaia Pichot

Advocada – Responsable del Departament Penal

Àrea Dret Penal

Llicenciada en Dret

apichot@baa.legal

Jaume Prats

Soci – Responsable del Departament No Residents i Portuari
Àrea Dret Civil

Llicenciat en Dret. Màster de Direcció General

Membre de l’Associació Catalana en Pro de la Justícia

jprats@baa.legal

Paula Puértolas

Comptable i Administrativa

Àrea d’Administració i Comptable

Llicenciada en Ciències del Treball. Diplomada en Relacions Laborals

ppuertolas@baa.legal

Cristina Sangrà

Àrea Dret Civil

Graduada en Dret

csangra@baa.legal

Roc Santafé

Soci – Responsable Departament Comptabilitat i Administració

Àrea Comptable

Tècnic Tributari i Comptable

rocsantafe@baa.legal

Cristina Serra

Àrea Dret Penal i no Residents

Graduada en Dret. Màster d’accés a l’Advocacia

cserra@baa.legal

Lluís Vallès

Advocat

Àrea Dret Laboral i Mercantil

Llicenciat en Dret

llvalles@baa.legal

Marc Valera

Laboralista

Àrea Dret Laboral

Diplomat en Relacions Laborals

mvalera@baa.legal

Jordi Verdaguer

Advocat

Àrea Dret Laboral i Mercantil

Llicenciat en Dret

jverdaguer@baa.legal

Mireia Zapata

Fiscalista

Àrea Dret Tributari i Fiscal

Llicenciada en Administració i Direcció d’Empreses. Màster en Fiscal

mzapata@baa.legal